O mně

Všechno to začalo stále častějším cestováním a několikaměsíčním odloučení od rodiny a kamarádů. Založila jsem stránky, kde jsme sdíleli příběhy a fotky ze života v zahraničí. Postupně se přidávali i ostatní lidé, což byla velká inspirace k pokračování v psaní.

Jmenuji se Lucie.

Píšu, fotím a sdílím to, co si myslím, že by mohlo bavit i ostatní. Taky bych chtěla inspirovat ty, kteří se bojí vyjet do zahraničí a začít život někde jinde. Mě se to několikrát povedlo a myslím si, že to zvládne každý! Stačí jen chtít. Pro mě to bylo vždycky super rozhodnutí.

Část vejšky jsem studovala v Portugalsku a Řecku. Na stáž jsem odjela do Německa a Španělska. Mezi tím jsem strávila léto v USA a zimu v Kanadě. Po škole jsem sbalila batoh a vrátila se zpátky na půl roku do USA. Odkud jsem jela pozdravit pár kamarádů do Kanady a přes Havaj se přesunula do Austrálie, která je momentálně mým novým domovem do září 2019. Pak se přesouváme na Zéland.

Cestuji s přítelem Martinem, s kterým jsem se potkala kde jinde než v zahraničí. Já zůstala u psaní, Martin mi asistuje při focení a pomáha s nápady.

K cestování využíváme následující programy: Erasmus+ po Evropě, Work and Travel v USA, Working Holiday v Kanadě, Studentská víza s pracovním povolením v Austrálii.

Tak cestujte s námi..