Začínáme v Miami

Je pondělní říjnový večer a my si užíváme romantickou večeři u McDonald’s někde pár kiláků za Miami. Lenost a nedostatek času nás donutil začít roadtrip po Americe právě tady. Na parkovišti na nás čeká náš nový domov, ve kterém budeme následující dva měsíce trávit spoustu času. Trochu unaveni, ale zároveň nadšeni vymýšlíme plán na následující dny.

Další den začínáme procházkou po kolonádě v Miami Beach odkud se jdeme podívat na pláž. Písek je krásně bílý, ale je dost větrno, a tak dlouho nevydržíme a vracíme se na kolonádu. Všude je plno restaurací a barů lákající nás na oběd a na drinky, které vypadají opravdu dobře. Musím říct, že takhle obrovské drinky jsem snad ještě nikdy neviděla. Od Margarit až po Bahama Mama ve sklenicích, které jsou větší než hlava lidí, kteří z nich obrovskými brčky usrkávají. To nevím, jak bychom byli schopni řídit. Odoláváme a jdeme dál. Procházíme se celé ráno, jdeme na oběd a odpoledne sjíždíme na Key Biscayne, což je malý poloostrov ležící jižně od Miami. Tohle místo se nám oběma dost líbí. Připadá mi to jako zmenšenina Miami, což nám dost vyhovuje. Užíváme chvilku klidu, a nakonec zůstáváme až do pozdního odpoledne.

Navečer se vracíme do Miami, kde hledáme místo odkud je vidět celé město a taky západ Slunce. Nacházíme jich hned několik. Z jednoho jsme vyhozeni, protože nevědomky vlezeme na soukromý pozemek. Na chvilku si sedáme pod most, odkud spolu s místními rybáři pozorujeme zapadající sluníčko a je nám fakt hezky. Nikam nespěcháme a nic nemusíme. Zkrátka si můžeme dělat, co chceme, a tak si užíváme první dny naší svobody, na kterou jsme se posledních pár týdnů/měsíců tak moc těšili. Oba se shodneme, že nám to jako začátek stačí a už nutně potřebujeme někam do přírody nebo na pláž. A tak se vydáváme dál..

Lucie

2 Replies to “Začínáme v Miami”

  1. To je božííí!

    1. Lucie - motivimi says: Odpovědět

      Díky. :-)

Napsat komentář